Yaşam

Aldatan erkek sevgilisine 1 ton soğan gönderdi: Şimdi sen ağla!

Birbirini seven eşlerin yıllar geçtikten sonra aldatma vakaları ile karşılaşmaları istenmeyen gelişmeler olsa da hayatın üzücü bir parçası.

Aldatılan tarafın intikam almak istemesi de bilinen bir gerçek. Hatta kimi zaman evlilikleri bozan aldatma vakaları pek çok defa boşanmalara kadar neden oluyor.

Ahval’in haberine göre bir kadın, kendisini aldatan sevgilisine bir ton soğan gönderdi. Fotoğraflar, Çin’de gündem oldu. Apartman sakinleri ise ‘tüm mahalle soğan kokuyor’ tepkisinde bulundu.

Çin basınında yer alan haberlere göre soyadı Zhao olarak açıklanan genç kadın, yaklaşık bir yıl önce erkek arkadaşı tarafından terk edildi. Aldatıldığını da öğrenen Zhao, önce günlerce gözyaşı döktü ancak eski erkek arkadaşının hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam etmesine sinirlendi.

Bunun üzerine harekete geçen Zhao, bir ton kırmızı soğan sipariş etti ve erkek arkadaşının kapısına teslim etmesi için bir firmayla anlaştı.

Firmadan, alıcıyla iletişim kurmamasını ve soğanları olduğu gibi kapıya bırakmasını istedi. Teslimatı yapan kişi soğanları kamyondan Zhao’nun eski erkek arkadaşının kapısına taşımak için dört saatten fazla zaman harcadı. Zhao, bir de “Üç gün boyunca ağladım, şimdi sıra sende” notunu iliştirdi.

Shandong eyaletinde yaşayan genç adam, kapısında bir kamyonet dolusu soğanı görünce şaşkına döndü. Adamın görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi çekti.

Yerel basına konuşan Zhao, “Arkadaşlarımdan, benden ayrıldıktan sonra hiç de üzülmediğini duydum. Bense evde üç gün ağlayarak geçirdim, çok kalbim kırılmıştı. Bu nedenle evine göndermek için bir ton soğan sipariş ettim. Param var. Gözyaşının tadını bilsin istedim” dedi.

Genç adam ise, ‘aşırı dramatik davranışları’ nedeniyle Zhao’dan ayrıldığını savundu.

Çiftin hesaplaşması ise en çok genç adamın komşularını etkiledi. Aynı apartmanda yaşayan bir komşusu, “Erkek arkadaşı ağladı mı bilmiyorum ama benim ağladım kesin. Tüm mahalle soğan kokuyor” dedi.