Uncategorized

Büyükelçinin katili: O uyurken, yanında seks yapıyorduk

Büyükelçinin katili: O uyurken, yanında seks yapıyorduk

Yunanistan’ın Brezilya Büyükelçisi Kiryakos Amiridis’in katili inanılmaz bir cinsel ilişki itirafında bulundu.

Büyükelçi Amiridisi’in katili 29 yaşındaki Brezilyalı polis Sergio Gomes Morreira Filho cinayetle ilgili bütün suçları üstlenirken, kaçak aşk yaşadığı Büyükelçi’nin eşi Francoise Amiridis’in cinayette hiçbir payı olmadığını dile getirdi.

Büyükelçi’nin eşiyle 6 aydır tutkulu bir aşk yaşadıklarını polise anlatan katil Filho, Amiridis çiftinin uzun süreler boyunca ayrı kaldığını zira Büyükelçi Amiridis’in daha çok başkent Brazilya’da yaşadığını eşinin ise Rio’da kaldığını dile getirdi.

Francoise Amiridis ile Rio’da aşk yaşadıklarını anlatan Filho, Büyükelçi Kiryakos Amiridis Rio’dayken de bir araya geldiklerini hatta “Kiryakos Amiridis uyurken yan odada seks yaptıklarını” anlattı.

Francoise Amiridis’i alkolik ve şiddete başvuran Büyükelçi’den korumak istediğini savunan Filho’nun bu tezini ise maktul Büyükelçi hakkında iyi sözlerle konuşan eşi Francoise çürütüyor.

Pazartesi günü bu konuyu görüşmek ve eşine şiddet uygulamamasını istemek üzere Büyükeçi’nin evine gittiğini savunan Filho “Hiçbir şey önceden planlamamıştı. Kendimi savunurken onu öldürdüm. Kuzeni mi ise şahit olarak çağırmıştım” ifadelerini kullandı.

Ancak Filho gibi tutuklanan kuzeni ise polise verdiği ifadede “cinayetten bir gün önce bir araya geldiklerini ve Francoise’ın kendisine cinayete yardımcı olması durumunda 23 bin euro vaat ettiğini” dile getirdi.