Uncategorized

Parti liderlerinden yeni yıl mesajı

Ο δολοφόνος του Πρέσβη: Κάναμε σεξ δίπλα ενώ αυτός κοιμόταν

Ο δολοφόνος του Ελληνα πρέσβη Κυριάκου Αμοιρίδη, μίλησε για το πάθος του για την σύζυγο του Φρανσουάζ.

Parti liderlerinden yeni yıl mesajı

Yunanistan’da siyasi parti liderleri 2017 yılıyla ilgili temennilerini paylaştıkları mesajlar yayınladı.

Kiryakos Mitsotakis

ND Partisi Genel Başkanı Kiryakos Mitsotakis yayınladığı yeni yıl mesajında “2016 yılı geride hayal kırıklığı ve ulusal bunalım duygusunu bırakarak gidiyor. Ancak hayal kırıklığına cevap vazgeçmek değildir. 2017 yılı vatanımız ve bütün vatandaşlar yeniden doğuşunun başlangıcı olmalıdır” ifadelerini kullandı.

Uzun bir mesaj yayınlanan Mitsotakis mesajını “2017 dileklerim tipik dikeler değildir. Yunanların gücüne inanıyorum. Tarihimizde birçok kez büyük zorluklar en iyi tarafımızı ortaya çıkarmıştır. Şimdi de bu olmalıdır. 2017 yılının büyük bir adım ileriye atacağımız yıl olması dileğiyle. Başarabiliriz. Hepinizin yeni yılı kutlu olsun” dilekleriyle sonlandırdı.

Dimitris Kutsumpas

“Yeni yılınız kutlu olsun, mücadeleci bir yıl olması dileğiyle” ifadelerine mesajında yer veren KKE Partisi Genel Sekreteri Dimitris Kutsumpas “KKE Partisi Merkez Komitesi olarak kalbimizin derinlerinden iyi bir yıl olmasını ve hepinize sağlık ve mutluluk dileriz” ifadelerini kullandı.

Fofi Gennimata

“Zorluklara inat günlük yaşantımıza daha fazla gülümseme ve iyimserlik koyabiliriz” ifadesine yeni yıl mesajında yer veren PASOK Partisi Genel Başkanı Fofis Gennimata “Hep birlikte sorunları aşıp krizi geride bırakabiliriz. 2017’de herkes bunu anlamalı. Kurtarıcılara ve kendimizi kandırmalara bir son. Hiç kimse tek başına başaramaz. Daha iyi bir şimdi ve gelecek için umut için ulusal mutabakat ve yeni özgüvenle ilerleyelim. Her şeyden önemlisi de çocuklarımız için. Onlar bunu hak ediyor. Herkese iyi ve sağlıklı seneler”.

Stavros Theodorakis

POTAMİ Partisi Genel Başkanı Stavros Theodorakis de yayınladığı yeni yıl mesajında “Umudumuzu yitirmeyelim ve vatanımızın gizli güçlerine inanalım” temennisinde bulunurken “Yeni yılınız kutlu olsun. Her birimiz daha iyi için çabalamalıyız” ifadelerini kullandı.

Panayotis Lafazanis

LAE Partisi Genel Başkanı Panayotis Lafazanis ise yeni yıl mesajında “2017’de bölgemiz, Avrupa ve bütün dünya için radikal değişikliklerin yaşanacağı fırtınalı bir yıl olacak” ifadelerini kullandı.

Lafazanis mesajında ayrıca şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizin 2017 yılında ulusal para birimi, ulusal egemenlik, bağımsızlık, kamu borcunun silinmesi, bankaların kamulaştırılması ve maaş ve emekli maaşlarının desteklenmesini içeren programla büyük demokratik değişime ihtiyacı var”.