Uncategorized

Gümülcine’de çöp bidonlarıyla ilgili öneri

Επισκέφτηκαν τον Τοποτηρητή Μουφτή Διδυμοτείχου Χαμζά Οσμάν

Ο Χαμζά Οσμάν, ο οποίος διορίστηκε Τοποτηρητής Μουφτής την περασμένη βδομάδα, υποδέχτηκε στο γραφείο του τους παράγοντες του Σωματείου Ιεροδιδασκάλων.

Gümülcine’de çöp bidonlarıyla ilgili öneri

Gümülcine’de (Komotini) geçtiğimiz günlerde fırtınalı havaların etkili olmasıyla, yere devrilen çöp bidonları manzarası bir kez daha tekrarlandı.

Bu tablo vesilesiyle Gümülcine Belediyesinde muhalefet kanadında yer alan Spartakos Listesi bir kez daha çöp bidonlarıyla ilgili önerisini yeniledi. Spartakos “çöp bidonları için yollara girintilerin inşa edilmesini, bu şekilde çöp bidonlarının devrilmesinin ve yerinden hareket ettirilmesinin imkânsız olacağını aynı zamanda da belirli birbirine komşu binalara mal edileceğini” kaydetti.

Her çöp bidonunun bir kimliği olmasını da öneren Spartakos, Ektenepol bölgesinde olduğu gibi çöp kamyonu geçene kadar böylece çöp bidonlarının muhafaza edilebileceğini de dile getirdi.

Belediyenin Mali Komisyonunun 74 bin euro maliyetinde yeni çöp bidonları tedarik edilmesini onayladığını hatırlatan Spartakos Listesi “Bu yeni çöp bidonları da bir sonraki tedarike kadar dayanabildikleri derecede kaderlerine mi terk edilecek?” sorusunu yöneltti.