Uncategorized

Kavala’ya 3 ülkeden daha uçak seferleri başlıyor

Οριστικοποιήθηκε η ημερομηνία λειτουργία αυτόματων πωλητών γίδινου γάλακτος στην Κομοτηνή

Οριστικό και αμετάκλητο πια οι Αυτόματοι πωλητές γίδινου γάλακτος τοποθετούνται το δεύτερο 15ημερο του Φεβρουαρίου, σε Αλεξανδρούπολη και στην Κομοτηνή το πρώτο 15ημερο του Μαρτίου.

Kavala’ya 3 ülkeden daha uçak seferleri başlıyor

Nisan-Ekim ayları için Kavala’nın “Megas Aleksandros” havaalanına yönelik üç ülkeden daha uçak seferlerinin başlatılması bekleniyor.

Turizmden Sorumlu Doğu Makedonya – Trakya Eyalet Meclis Üyesi Mihalis Amiridis bu üç ülkenin İsviçre, Rusya ve Beyaz Rusya olduğunu açıkladı.

Bunun yanı sıra 2017 yılı içerisinde İsveç, Avusturya ve Almanya’da da 9 yeni destinasyona daha seferlerin başlatılacağını ifade eden Amiridis, biletlerin ise sadece kapalı turizm paketleriyle değil açık (onlu flight) satışa da sunulacağını ve böylece bu ülkelerden bölgeye gelen haftalık 1.500 ziyaretçi sayısının artmasının beklendiğini kaydetti..

“Megas Aleksandros Havaalanına Avrupa şehirlerinden gerçekleştirilen seferlerde üçüncü yıl artış yaşanıyor” diyen Amiridis “2017 yılı ilkbaharından itibaren daha iyi sonuçlar bekliyoruz. Avrupalılar daha fazla uçak şirketiyle buraya gelebilecek. Bu da istediğimiz bir şey. Bunu eyalet geneli için değerlendirmeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.