Yunanistan Batı Trakya Haber

Yassıköy’de Önder Mümin ve İsmet Kadı’nın para ve mülkleri açıklandı

Yassıköy’de (İasmos) halihazırda Belediye Başkanı olan Önder Mümin ile eski Belediye Başkanı İsmet Kadı’nın 2018 yılındaki gelir ve malvarlıkları açıklandı.

ÖNDER MÜMİN

2018 yılında mesleğinden sadece 2309,97 evro kazandığını beyan Önder Mümin’in eşi Mehtap İsmail hanımla birlikte yaklaşık 24 bin evro yıllık geliri bulunuyor.

Eşiyle birlikte bankalarda 5 bin evro civarında mevduatı bulunan Önder Mümin’in gerek kendisinin gerekse de eşinin bankada özel kasaları olduğunu beyan ettiği görülüyor.

Yassıköy Belediye Başkanı Mümin’in eşiyle birlikte Yunanistan ve Türkiye’de apartman dairesi, dükkan ve müstakil evden oluşan gayrimenkul sahibi olduğu görülüyor.

Mümin – İsmail çiftinin birer otomobili bulunurken, Önder Mümin’in 2019 yılında bir bankadan 7.900 evro, eşinin de 2026 yılında ödenmek üzere 8 bin evro kredi çektiği görülüyor.

Önder Mümin’in malvarlığı BURADA!

İSMET KADI

Sabık Yassıköy Belediye Başkanı İsmet Kadı’nın 2018 yılında eşi Nalan Hüseyin hanımla birlikte 27 bin evro civarında yıllık gelirinin olduğu görülüyor.

Kadı’nın eşi ve üçüncü şahıslarla bankadaki ortak hesaplarında 12 bin evro civarında parası var.

İsmet Kadı’nın eşiyle birlikte müstakil ev, apartman dairesi, arsa, depo, işyeri ve tarladan oluşan çok sayıda gayrimenkule sahip olduğu görülüyor.

Eşiyle birlikte birer otomobili olduğun beyan eden Kadı, eşinin 2004 yılında açtığı eczane ile kendisinin 2009 yılında açtığı muayenehaneyi de bildirmiş.

Son olarak kadı 2025 yılında ödemek üzere 2005 yılında bankadan 120 bin evro kredi çektiğini ve geriye 24 bin evro civarında borcu kaldığını beyan etmiş.

İsmet Kadı’nın malvarlığı BURADA!

Yunanistan Batı Trakya Haber

İşte Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet’in mal beyanı

İlgili haber...